Wybierz swojego Tulisia®!

Wybierz swojego Tulisia®!

  • Pani Tuliś
    <p><br />Trudne wieczory i niespokojne noce? Pobudki? Płacz i marudzenie w ciągu dnia? Mamy na to wszystko radę! Wybierz naszą uroczą Panią Tuliś i ciesz się spokojnym snem swojej córeczki.<br />Pani Tuliś to szykowna dama z kokardą, z którą Twoja córeczka na pewno się polubi. Ta grająca przytulanka z powodzeniem może służyć za dnia jako poduszka do noszenia dziecka oraz miękki towarzysz, z którym Twoja pociecha słodko usypia. Dzieci je uwielbiają – i naprawdę nas to nie dziwi!<br />Nasza Pani Tuliś jest dostępna w aż 8 wersjach kolorystycznych. Na pewno znajdziesz coś dla siebie, wybierając spośród odcieni różu, szarości, bieli oraz wzorów np. uroczych groszków. Dzięki temu z łatwością dopasujesz przytulankę do preferencji swojego dziecka oraz do wystroju jego sypialni. <br />Subtelne melodie uciszają i uspokajają dziecko oraz wzmagają poczucie bezpieczeństwa. Oprócz tego muzyka ma doskonały wpływ na jego rozwój. Pomaga w kształtowaniu pamięci, umiejętności poznawczych oraz pamięci. Przyjemne z pożytecznym, prawda?<br />Do wyboru masz aż 3 kołysanki, które grają przez 20 minut, następnie wyciszają się, a po 40 minutach wyłączają całkowicie.<br />Zamów Panią Tuliś i zapewnij swojemu dziecku same słodkie sny!</p>
  • Pan Tuliś
    <p>Od pierwszego dnia życia dziecko odczuwa potrzebę bliskości. Na początku zaspokajają ją rodzice, którzy przytulają, noszą i kołyszą maluszka. Wraz z rozwojem pociechy wykształca się także potrzeba więzi. W budowaniu prawdziwej przyjaźni niezastąpione będą miękkie przytulanki. Usypianie przedszkolaka nie musi być trudne. Tulisie, które zostały zaprojektowane z myślą o najmłodszych pociechach, pomagają w usypianiu dzieci, są powiernikami ich codziennych sekretów i niezastąpionymi towarzyszami zabaw. Przytulanki odtwarzają specjalnie zaprojektowane kołysanki, które wyciszają się po 20 minutach, by po 40 całkowicie zamilknąć. Miękkie poduszki wspierają naturalny proces zasypiania maluszka i ułatwiają samodzielne spanie. Tulisie marki Lovely Dreams, które są starannie zaprojektowane i uszyte w Polsce z dbałością o najdrobniejsze szczegóły, spełniają dyrektywę TOYS 2009/48/WE, a dodatkowo mają Pozytywną Opinię Instytutu Matki i Dziecka. Powstają z wysokiej jakości materiałów i można je prać w pralce w temperaturze 30C. Ręczne wykonane przytulanki są bezpieczne i przyjemne dla maluszka. Dzieci chętnie się do nich przytulają i spędzają z nimi czas, zaspokajając w ten sposób swoje rozwijające się potrzeby.</p>
  • Baby Tuliś Girl®
  • Baby Tuliś Boy®
  • Tulisiowy plecak
Pokazano 1-5 z 5 pozycji

Aktywne filtry

Wybierz swojego Tulisia!
Wyobraź sobie te wieczory, kiedy Twoja pociecha łatwo zasypia, a Ty masz czas dla siebie. Widzisz to? I popołudnia kiedy maluch grzecznie zapada w drzemkę, a Ty możesz spokojnie zrobić zakupy, obiad, pranie lub popracować?
Na dobry sen Twojego dziecka – tylko kołysanka! Ale nie martw się, jeśli nie potrafisz śpiewać. Zastąpi Cię nasza grająca poduszka.
Tuliś to grająca przytulanka, która będzie towarzyszyła Twojej pociesze w usypianiu, nucąc jej najpiękniejsze melodie. Doskonale wycisza i pozwala słodko zasnąć. Muzyka ma bowiem zbawienny wpływ na rozwój dziecka: nie tylko uspokaja, ale też wspiera możliwości poznawcze, rozwija pamięć i stymuluje rozwój mózgu.
Tuliś jest idealnym towarzyszem dla Twojego dziecka. Może służyć jako poduszka i przytulanka. Twój maluch może się z nim bawić, leżeć na nim i przytulać się do jego miękkiego brzuszka. Ty też możesz używać Tulisia jako podpórki dla swojej pociechy podczas noszenia jej na rękach. Dzięki temu łatwo uspokoisz i uśpisz malca.
Do wyboru masz dwie wersje: Pan Tuliś lub Pani Tuliś.
Oba rodzaje Tulisiów grają 3 kołysanki (do wyboru), które ściszają się po 20 minutach od włączenia, a po 40 minutach wyłączają się całkowicie.
Zamów Pana Tulisia lub Panią Tuliś już teraz i zadbaj o spokojny sen swojego malucha!