Pani Tuliś®

Pani Tuliś®

Aktywne filtry


Trudne wieczory i niespokojne noce? Pobudki? Płacz i marudzenie w ciągu dnia? Mamy na to wszystko radę! Wybierz naszą uroczą Panią Tuliś i ciesz się spokojnym snem swojej córeczki.
Pani Tuliś to szykowna dama z kokardą, z którą Twoja córeczka na pewno się polubi. Ta grająca przytulanka z powodzeniem może służyć za dnia jako poduszka do noszenia dziecka oraz miękki towarzysz, z którym Twoja pociecha słodko usypia. Dzieci je uwielbiają – i naprawdę nas to nie dziwi!
Nasza Pani Tuliś jest dostępna w aż 8 wersjach kolorystycznych. Na pewno znajdziesz coś dla siebie, wybierając spośród odcieni różu, szarości, bieli oraz wzorów np. uroczych groszków. Dzięki temu z łatwością dopasujesz przytulankę do preferencji swojego dziecka oraz do wystroju jego sypialni.
Subtelne melodie uciszają i uspokajają dziecko oraz wzmagają poczucie bezpieczeństwa. Oprócz tego muzyka ma doskonały wpływ na jego rozwój. Pomaga w kształtowaniu pamięci, umiejętności poznawczych oraz pamięci. Przyjemne z pożytecznym, prawda?
Do wyboru masz aż 3 kołysanki, które grają przez 20 minut, następnie wyciszają się, a po 40 minutach wyłączają całkowicie.
Zamów Panią Tuliś i zapewnij swojemu dziecku same słodkie sny!