Kokony niemowlęce

Kokony niemowlęce

Aktywne filtry

Kokon niemowlęcy to funkcjonalny dodatek do wyprawki. Stylowe kokony niemowlęce dostępne w Lovely Dreams to połączenie leżaka dla maluszka z otulaczem, który stanowi niezastąpioną pomoc w czasie usypiania. Otulona nim pociecha czuje się bezpiecznie, gdy przebywa z dala od ramion mamy.

Młodzi rodzice mogą używać kokonu na przykład na kanapie, by chronić maluszka przed upadkiem. Wyłożenie nim gondoli amortyzuje wstrząsy podczas spacerów, a dziecko owinięte miękką tkaniną szybko się uspokaja. Stylowy gadżet przeznaczone dla najmłodszych dzieci ma odwiązywane wałki. Ich brzegi można regulować za pomocą bawełnianego sznureczka lub odwrócić stronami. Dzięki nim kokon szybko zamienia się w stylowy i bezpieczny przewijak, który ułatwia zmianę pieluszki w różnych miejscach.

Dwustronny, uszyty ręcznie ze 100% bawełny i miękkiej, przyjemnej dla skóry niemowląt tkaniny Velvet od Lovely Dreams to doskonały pomysł na prezent, który można wręczyć w czasie Baby Shower. Świeżo upieczonym rodzicom na pewno spodoba się wyjątkowy kokon niemowlęcy.