Wymienne powłoczki Tulisia

Wymienne powłoczki Tulisia

Aktywne filtry

Poszewki na Pana Tulisia – jeszcze więcej radości i przytulania

Czym są Tulisie?
Tulisie to stworzone specjalnie dla dzieci przytulanki wykonane z niesamowicie przyjemnego w dotyku materiału, który dzieciaczki wprost uwielbiają. W jego wnętrzu skrywają się antyalergiczne kuleczki z sylikonu, które są również bardzo miłe w dotyku, a całość zamknięta jest w fantastycznym pokrowcu z ciekawymi wzorami i haftami.

Solidne poszewki na Tulisie
Zabawki dla naszych dzieci muszą być higieniczne. W czasie gdy tuliś jest prany, możemy założyć na niego drugą poszewkę. Może ona również być fantastyczną odmianą dla maluszka. Dodatkowo tulisiowe poszewki są wykonane w 100% z bawełny.

Popularny Pan Tuliś może być w ten sposób ubrany na kilka różnych sposobów dając jeszcze większą frajdę Twojemu dziecku i sprawiając, że przytulanie się do maskotki nigdy nie stanie się nudne. Poszewki są haftowane certyfikowanymi nićmi, które będą podobnie jak bawełniany materiał poszewki absolutnie bezpieczne dla dziecka. Całość zapinana również bezpiecznym i dyskretnym zamkiem błyskawicznym. Wybierz kolory i wzory dla swojego bobasa.