Rożki niemowlęce

Rożki niemowlęce

Aktywne filtry

Rożek to praktyczny dodatek do wyprawki dla niemowlaka od pierwszego dnia życia. Ten stylowy gadżet ułatwia młodym rodzicom codzienną opiekę nad maluszkiem. Otula go swoim ciepłem i zapewnia poczucie bezpieczeństwa. Dziecko w rożku szybciej się uspokaja i łatwiej zasypia w łóżeczku, w wózku lub w ramionach rodziców.

Rożki niemowlęce pomagają świeżo upieczonym rodzicom oraz krewnym nabrać wprawy w noszeniu swojej pociechy. Akcesoria dostępne w Lovely Dreams są mięciutkie i bezpieczne dla noworodków. Przyjemna bawełna wysokiej jakości ładnie jest łagodna dla skóry maluszka, a silikonowa, antyalergiczna włóknina może być stosowana do otulania również wrażliwych dzieci i alergików.

Nasze rożki niemowlęce są szyte z pięknych tkanin bawełnianych w pastelowych kolorach.  Maluszek owinięty w rożek pięknie wygląda na zdjęciach. Urocza koronka, serduszka i duża kokarda sprawiają, że gustowny i elegancki rożek to idealny pomysł na prezent z okazji narodzin dziecka, z którego na pewno ucieszą się rodzice.