Wyświetlanie wszystkich 7 wyników

Przytulanka Tuliś® z krawacikiem

Tuliś® to innowacyjna przytulanka, poduszka i podparcie w jednym. Każdy Pan Tuliś® jest wprost stworzony do usypiania maluszka, od noworodka po przedszkolaka. Kolorystyka, miękkość i delikatne melodie oraz elementy ozdobne, jak krawat, sprawiają, że dzieci kochają Tulisie.

TULISIE® Z KOŁYSANKAMI

Pan Tuliś® Blue

228,00 

TULISIE® Z KOŁYSANKAMI

Pan Tuliś® Tropic

228,00 

TULISIE® Z KOŁYSANKAMI

Pan Tuliś Grey® White Dots

228,00 

TULISIE® Z KOŁYSANKAMI

Pan Tuliś® Gray Dots

228,00 

TULISIE® Z KOŁYSANKAMI

Pan Tuliś® Grey

228,00 

TULISIE® Z KOŁYSANKAMI

Pan Tuliś® Mint

228,00 

TULISIE® Z KOŁYSANKAMI

Pan Tuliś® White

228,00 

Pan Tuliś z krawacikiem - Prezent dla dziecka do lat 3

Tuliś oprócz funkcji poduszki, spełnia również rolę usypiacza. Wystarczy nacisnąć nutkę w prawnym górnym rogu, by odtworzyć trzy kołysanki skomponowane specjalnie dla tulisiowych przytulanek. Melodie stopniowo cichną po 20 minutach, po kolejnych 20 minutach zabawka wyłącza się samoczynnie. Tulisie podpierają plecki noworodka, by ułatwić utrzymanie się chłopczyka na boku. Starszym dzieciom służą za podgłówek lub tradycyjną przytulankę. Każdy Pan Tuliś ma owalny kształt i jest na tyle długi, żeby dziecku było na nim wygodnie leżeć, ale i by ułatwić przytulenie zabawki. Najwyższej jakości bawełna, nici z certyfikatem Oeko Tex® oraz wypełnienie poduszki sprawiają, że to produkt dostosowany do potrzeb dziecka i w 100% bezpieczny w użytkowaniu. Po prostu stworzony dla każdego chłopczyka :)

Zapisując się na newsletter wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz przesyłanie na Mój e-mail przez Lovely Dreams Sp. z o.o. Sp.k. newslettera o produktach i promocjach dostępnych na www.lovelydreams.pl ( minimalna wartość zamówienia 100 zł )

Zapisz się na nasz newsletter, otrzymuj informacje o promocjach i nowościach oraz zdobądź kod rabatowy -20 złotych na Twoje pierwsze zakupy w sklepie lovelydreams.pl

Dziękujemy! Twój kod rabatowy to:

NEWS2018

Pamiętaj że minimalna wartość dla zamówienia z rabatem to 100 złotych.