Wyświetlanie wszystkich 6 wyników

Przytulanka Tuliś® dla dziewczynki

Grająca poduszka Tuliś® to innowacyjna dziecięca przytulanka dla małej dziewczynki. Pełni nie tylko tę funkcję, ale również poduszki i oparcia. Każda Pani Tuliś® jest wprost stworzona dla małej dziewczynki, od noworodka po przedszkolaka. Kolorystyka oraz elementy ozdobne, jak kokarda, sprawiają, że Tulisie nadają się idealnie do dziewczęcego pokoju.

EDYCJA LIMITOWANA

TULISIE® Z KOŁYSANKAMI

Pani Tuliś® Wild Blossom

228,00 

TULISIE® Z KOŁYSANKAMI

Pani Tuliś® Grey

228,00 

TULISIE® Z KOŁYSANKAMI

Pani Tuliś® Grey Dots

228,00 

TULISIE® Z KOŁYSANKAMI

Pani Tuliś® Grey White Dots

228,00 

TULISIE® Z KOŁYSANKAMI

Pani Tuliś® Pink

228,00 

TULISIE® Z KOŁYSANKAMI

Pani Tuliś® White

228,00 

Grająca poduszka Pani Tuliś® - idealny prezent dla małej dziewczynki

Grająca poduszka Tuliś® dla dziewczynki to świetny pomysł na prezent dla noworodka. Można powiedzieć, że nie są to zwykłe zabawki niemowlęce. Dzięki swoim specjalnie skomponowanym melodiom, pełnią wyjątkową rolę, przytulanki usypianki. Pani Tuliś® jest więc niedocenionym przyjacielem dla mamy i maluszka. Kiedy dziecko uśnie a mama ma do zrobienia, wiele innych koniecznych prac, pozostawia z maluszkiem cichutką melodię, która po 40 minutach sama się wyłączy.
Kiedy chcemy posłuchać ponownie melodii Tulisia, wystarczy nacisnąć nutkę w prawnym górnym rogu podusi, by odtworzyć kołysanki skomponowane specjalnie dla tulisiowych przytulanek.
Tulisie służą swoimi rozmiarami, również wtedy, kiedy nasz maluszek upatrzy sobie jedną stronę do spania. Możemy wówczas podeprzeć plecki noworodka, by ułatwić utrzymanie się maluszka na boku.
Każda przytulanka Pani Tuliś® ma owalny kształt i jest na tyle długa, żeby dziecku było na niej wygodnie leżeć, ale i by ułatwić przytulenie. Najwyższej jakości bawełna, nici z certyfikatem Oeko Tex® oraz antyalergiczne wypełnienie poduszki sprawiają, że to produkt dostosowany do potrzeb dziecka i w 100% bezpieczny w użytkowaniu nawet dla noworodków. Zabawki niemowlęce Tulisiezgodne z dyrektywą TOYS 2009/48/WE. Doskonały prezent dla noworodka z okazji Baby Shower, chrztu, urodzin czy innych miłych okazji.