Wyświetlanie wszystkich 4 wyników

Kokon niemowlęcy

Mięciutki kokon niemowlęcy pomaga noworodkowi w łagodnej adaptacji do świata zewnętrznego. Otaczając niemowlę, tworzy wokół niego bezpieczną oraz przytulną przestrzeń. Dzięki takiemu rozwiązaniu czuje się ono dosłownie jak w brzuszku mamy.

 

VELVET LOVE
199,00 
VELVET LOVE
199,00 
-10%
VELVET LOVE
199,00  179,00 
VELVET LOVE
199,00 

Kokon niemowlęcy Lovely Dreams wyposażany jest w bawełniany sznureczek, który pozwala regulować jego rozmiar, kształtując go i ograniczając dostępną ilość miejsca potrzebną maluchowi. Nasze kokony dla niemowlaka wykonujemy z nowoczesnej, przewiewnej i bardzo delikatnej dla skóry niemowląt tkaniny Velvet w połączeniu z 100% bawełną. Wypełnienie kokona stanowią silikonowe kuleczki I gatunku oraz włóknina sylikonowa posiadająca certyfikat 0eko –Tex, dzięki temu są mięciutkie i lekkie a także bezpieczne dla alergików. Kokon niemowlęcy Lovely Dreams możesz prać w całości w pralce w 30 stopniach, wirowanie max 800. Możesz ewentualnie przeprasować, jednak tylko po stronie bawełny.

Kokon dla noworodka to niezastąpiony element wyprawki

Nie bez znaczenia są też inne określenia kokona, jako gniazdko czy otulacz, gdyż takie jest jego zadanie. Ma stworzyć Twojemu Maleństwu namiastkę matczynego brzuszka, w którym mieszkał przez wiele miesięcy i z którym nie łatwo było mu się rozstać. Brzuszka w którym było mu ciasno, ciepło, przytulnie i gdzie czuł się bezpiecznie. Wszystkie nasze produkty są wyjątkowe i oryginalne, szyte ręcznie z dbałością o każdy szczegół.