Wyświetlanie 1–15 z 29 wyników

Poduszka motylek dla niemowlaka Sweet Butterfly

Poduszka niemowlęca motylek zapewnia komfortową podróż, niweluje mikrowstrząsy podczas jazdy samochodem czy spacerku. Poduszka motylek Sweet Butterfly utuli do snu znużonego podróżą Maluszka

-20%
Brak w magazynie

Poduszka motylek dla niemowlaka Sweet Butterfly to antywstrząsowa poduszka, która ochroni delikatną główkę Maluszka

Każdy rodzić chce zapewnić swoich dzieciom bezpieczne i komfortowe warunki do rozwoju. Dzięki specjalnemu kształtowi i zastosowaniu najlepszych materiałów nasza poduszka motylek dla niemowlaka Sweet Butterfly spełnia oba te zadania.
Zadaniem poduszki motylek jest ochrona dziecięcej główki przed wstrząsami, na które nasz maluszek narażony jest podczas jazdy samochodem, przenoszenia czy spaceru. Mamy chętnie korzystają z tej poduszeczki podczas karmienia maluszka do podtrzymania główki w właściwej pozycji. Poduszka motylek ląduje często tam, gdzie może się przydać np. do kołyski, jako zagłówek dla niemowląt do fotelików samochodowych często spełniających funkcje nosidełka.
Kształtu poduszki przypomina motylka, gdyż ma ona mięciutkie "skrzydełka", między którymi umieszczamy główkę niemowlaka. Specjalne wyprofilowanie poduszki motylka pozwala ułożyć dziecięcą główkę w sposób naturalny i bezpieczny. Dzięki czemu utrzymanie jej w określonej pozycji np. podczas jazdy samochodem nie jest wyzwaniem podczas, często wielogodzinnej jazdy samochodem.

Poduszka antywstrząsowa motylek Sweet Butterfly - bezpieczna już dla niemowląt

Poduszka antywstrząsowa motylek Sweet Butterfly od Lovely Dreams przeznaczona jest dla dzieci już od pierwszych dni życia do ok 24 miesięcy. Uszyta tylko z atestowanych materiałów, połączenia Minky, bawełny czy bambusa. Wypełnienie poduszki motylek dla niemowląt Sweet Butterfly to antyalergiczne, oddychające i niezwykle miękkie kuleczki sylikonowe pierwszego gatunku, które nie zmieniają swojej struktury podczas prania i użytkowania.
Do poduszki motylek dla niemowlaka Sweet Butterfly można dobrać kocyk dla niemowląt tworząc przepiękny komplet.

Zapisując się na newsletter wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz przesyłanie na Mój e-mail przez Lovely Dreams Sp. z o.o. Sp.k. newslettera o produktach i promocjach dostępnych na www.lovelydreams.pl ( minimalna wartość zamówienia 100 zł )

Zapisz się na nasz newsletter, otrzymuj informacje o promocjach i nowościach oraz zdobądź kod rabatowy -20 złotych na Twoje pierwsze zakupy w sklepie lovelydreams.pl

Dziękujemy! Twój kod rabatowy to:

NEWS2018

Pamiętaj że minimalna wartość dla zamówienia z rabatem to 100 złotych.