Pan Tuliś®

239,00 zł
Brutto
Kolor

Dodaj do listy
Musisz być zalogowany

Funkcje Tulisia®

Posiadają trzy wyjątkowe kołysanki, stworzone przez polskiego kompozytora.Po 40 minutach dźwięk kołysanki całkowicie się wyłącza.Po 20 minutach dźwięki kołysanki zaczynają się stopniowo wyciszać.Tulisie są bezpieczne nawet dla noworodków i są zgodne z dyrektywą TOYS 2009/48/WEWszystkie produkty z kolekcji Lovely Dreams wykonane są z wysokiej jakości materiałów nadających się do prania.Produkty Lovely Dreams są wykonane ręcznie.

Pan Tuliś®

Pozytywna Opinia Instytutu Matki i Dziecka OPINIA Nr Op-5148/2019


Tulisie to zabawki, które wprowadzają do dziecięcego świata niezwykle pozytywne emocje. Dzięki kołysankom, które niezawodnie nucą, są specjalistami w usypianiu i uspokajaniu maluszków. Tulisie wiedzą, jak ważna w rozwoju maluszków jest muzyka: wspiera ich pamięć, możliwości poznawcze i stymuluje rozwój mózgu. W dodatku w magiczny sposób uspokaja i pozwala zasnąć. Tulisie z kokardką są towarzyszami zabaw i kompanami na dobre i złe. Maluchy uwielbiają je za miękkie brzuszki, a rodzice za to, że są dla pociech całkowicie bezpieczne.

Chcesz wiedzieć, jakie melodie usłyszy Twój szkrab? Najedź na ikonkę i posłuchaj tulisiowych kołysanek.
Posłuchaj Tulisiowych® kołysanek

Dodaj do listy
Musisz być zalogowany
 

Polityka prywatności - Dane zbierane wyłącznie w celu realizacji Zamówienia oraz wykonania Umowy Sprzedaży

 

Zamówienia ze sklepu internetowego Lovely Dreams w Polsce dostarczane są przez kuriera DPD

 

Każdy Klient jest uprawniony do odstąpienia od umowy, w terminie czternastu dni kalendarzowych od dnia zawarcia umowy o świadczenie Usług

Nowoczesna poduszka dziecięca z kołysanką wspomagająca rozwój dziecka

Pan Tuliś® to oryginalna miękka przytulanka pomagająca zasypiać wszystkim dzieciom, zwłaszcza tym powyżej 2-3 roku życia. Jej kształt został dostosowany do anatomii dziecka i jego potrzeb przytulania większą powierzchnią ciała. Wykonana została z najwyższej jakości materiału w pastelowych kolorach. Pastele, w przeciwieństwie do bardzo kolorowych zabawek sensorycznych, ułatwią dziecku wyciszenie i uspokoją je.
Materiał to w 100% bawełna, bez sztucznych domieszek. Wypełnienie poduszki stanowią sylikonowe kuleczki pierwszego gatunku. Radosny uśmiech oraz inne elementy dekoracyjne na poduszce zostały wyhaftowane nićmi z certyfikatem Oeko Tex®.

Produkt posiada pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka (Opinia Nr Op-5148/2019), ważna do 31.01.2022 r. 

Wymiary: 31 x 77 x 13cm

Jak działa Tuliś®?

Naciskając na nutkę można posłuchać trzech melodii, które wyciszą i ułatwią usypianie dziecku. Kompozycje są oryginalne i powstały specjalnie dla tulisiowych przytulanek. Kołysanki wyciszają się po 20 minutach, a po 40 minutach wyłączają się całkowicie.

Przytulanka Pan Tuliś to świetny pomysł na prezent dla dziecka w wieku od 1 do 3 lat, gdyż z naszego skromnego doświadczenia wynika, że właśnie w tym wieku nasze maluszki najczęściej mają problemy z zasypianiem w swoim łóżeczku.

Aby ułatwić utrzymanie produktu w czystości poduszka składa się z dwóch części – poszewki i wypełnienia. Każdą można prać oddzielnie.

Całość jest dostosowana do kontaktu z dziećmi od najwcześniejszych dni życia. Produkt posiada certyfikat CE i spełnia wszystkie dyrektywy niezbędne dla dziecięcych zabawek.

Produkt został wykonany w Polsce.
Wzór objęty Ochroną Prawno-Autorską
Kolory na zdjęciu mogą nieznacznie różnić się od rzeczywistych. Wynika to z jakości i ustawień wyświetlacza w Twoim urządzeniu.

Jak prać.

Produkt dla dzieci powinien być łatwy do utrzymania w czystości. Dlatego Tuliś to poszewka i wnętrze poduszki. Można je dzięki temu prać niezależnie. Zalecana temperatura prania to 30°C.
Dzięki temu, że elementy ozdobne są haftowane, nie ma obawy, że spiorą się.

7 Przedmioty

Opis

Skład
Bawełna