Pan Tuliś®

239,00 zł
Brutto
Kolor
Ostatnie sztuki w magazynie

Dodaj do listy
Musisz być zalogowany

Funkcje Tulisia®

Posiadają trzy wyjątkowe kołysanki, stworzone przez polskiego kompozytora.Po 40 minutach dźwięk kołysanki całkowicie się wyłącza.Po 20 minutach dźwięki kołysanki zaczynają się stopniowo wyciszać.Tulisie są bezpieczne nawet dla noworodków i są zgodne z dyrektywą TOYS 2009/48/WEWszystkie produkty z kolekcji Lovely Dreams wykonane są z wysokiej jakości materiałów nadających się do prania.Produkty Lovely Dreams są wykonane ręcznie.

Pan Tuliś®

Pozytywna Opinia Instytutu Matki i Dziecka OPINIA Nr Op-5148/2019

Jesteś szczęśliwym rodzicem, ale do pełni szczęścia brakuje Tobie przespanych nocek Twoich dzieci? Idealnie trafiłeś, Lovely Dreams® jako jedyna firma na świecie zajmuje się kompleksową dbałością o sen dziecka- od narodzin, aż do wieku przedszkolnego. Jesteśmy specjalistami w tej dziedzinie- stworzyliśmy Tulisia® !

   Tuliś® jest to wspaniała przytulanka w kształcie podłużnej poduszeczki, grająca autorskie kołysanki. Poduszeczka jest pokaźnych rozmiarów, dzięki czemu doskonale wpasowuje się w anatomię ciała dziecka. Tuliś jest produktem PREMIUM, uszyty z największą starannością, z najwyższej jakości produktów. Jego uśmiechnięta buźka jest haftowana- wszystko po to, aby Tuliś pozostał w Waszej rodzinie jak najdłużej w nienaruszonym stanie. Tuliś posiada moduł dźwiękowy, który odtwarza 3 autorskie kołysanki- każda z nich gra po 40 minut. Tulisiowe kołysanki wpływają pozytywnie na rozwój dziecka, kształtując jego wyobraźnię oraz wspomagają koncentrację i pamięć.

Funkcje Tulisia® : Uczy samodzielnego zasypiania przedszkolaków, ochrania przed twardymi  elementami łóżka, przytulanka, zabawka, przyjaciel na wiele lat !!!

   Nie od dzisiaj wiadomo, jak ważna jest muzyka w życiu dziecka, oraz jak istotnie i pozytywnie wpływa na jego rozwój. Muzyka ma ważny wpływ na rozwój już w brzuszku mamy. Muzyka nie tylko uspokaja, relaksuje, ale również jest silnym bodźcem na rozwój mózgu. Dzięki muzyce dziecko jest spokojniejsze, bardziej wrażliwe, kreatywne oraz zdolne. Muzyka powinna być stałym elementem pobudzającym rozwój dziecka. Słuch dziecka rozwija się już od 16 tygodnia życia, dziecko słyszy wówczas bicie serca mamy, jej głos i inne dźwięki dochodzące z zewnątrz. Z licznych badań wynika, że wczesny kontakt dziecka z muzyką bardzo korzystnie wpływa na jego rozwój. Muzyka stymuluje nie tylko słuch, ale przede wszystkim rozwój mózgu małego człowieka. Dzięki słuchaniu muzyki przez dziecko już w życiu płodowym, dziecko rodzi się z większą liczbą komórek nerwowych oraz połączeń nerwowych między obiema półkulami mózgowymi. Wpływa to na wiele aspektów: niemowlak jest bardziej wrażliwy, kreatywny. Duże znaczenie ma również to, jakiej muzyki słucha nasze dziecko. Tulisiowe kołysanki zostały skomponowane przez polskiego kompozytora z myślą o dzieciach. Kołysanki mają przejrzystą, uporządkowaną formę, są rytmiczne i harmonijne. Taka muzyka ułatwia koncentrację i sprzyja w rozwijaniu pamięci. Zrelaksowane ciało, pobudzony mózg- to idealny stan do prawidłowego rozwoju naszego dziecka. Spokojna muzyka, powtarzające się motywy skutecznie uspokajają i wyciszają dziecko. Dzięki temu dzieci szybciej zasypiają i śpią spokojniej.

   Tuliś® to nie tylko prawidłowy rozwój, spokojny sen, ale również doskonały przyjaciel do zabawy. Rodzice dzieci, które są już posiadaczami Tulisia- nie wyobrażają sobie bez niego życia! Naszą grającą poduszeczkę docenił również Instytut Matki i Dziecka przyznając mu pozytywną opinię. Tuliś jest doskonałym pomysłem na prezent z okazji chrzcin, roczku, czy innych świąt.

Kupując Tulisia dajemy gwarancję, że to inwestycja na długie lata, a przede wszystkim inwestycja

w prawidłowy rozwój Dziecka oraz jego spokojny sen.

Chcesz wiedzieć, jakie melodie usłyszy Twój szkrab? Najedź na ikonkę i posłuchaj tulisiowych kołysanek.
Posłuchaj Tulisiowych® kołysanek

Dodaj do listy
Musisz być zalogowany
 

Polityka prywatności - Dane zbierane wyłącznie w celu realizacji Zamówienia oraz wykonania Umowy Sprzedaży

 

Zamówienia ze sklepu internetowego Lovely Dreams w Polsce dostarczane są przez kuriera DPD

 

Każdy Klient jest uprawniony do odstąpienia od umowy, w terminie czternastu dni kalendarzowych od dnia zawarcia umowy o świadczenie Usług

Nowoczesna poduszka dziecięca z kołysanką wspomagająca rozwój dziecka

Pan Tuliś® to oryginalna miękka przytulanka pomagająca zasypiać wszystkim dzieciom, zwłaszcza tym powyżej 1-go roku życia. Jej kształt został dostosowany do anatomii dziecka i jego potrzeb przytulania większą powierzchnią ciała. Wykonana została z najwyższej jakości materiału.
Materiał to w 100% bawełna, bez sztucznych domieszek. Wypełnienie poduszki stanowią sylikonowe kuleczki pierwszego gatunku. Radosny uśmiech oraz inne elementy dekoracyjne na poduszce zostały wyhaftowane nićmi z certyfikatem Oeko Tex®.

Produkt posiada pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka (Opinia Nr Op-5148/2019), ważna do 31.01.2022 r. 

Wymiary: 31 x 77 x 13cm

Jak działa Tuliś®?

Naciskając na nutkę można posłuchać trzech melodii, które wyciszą i ułatwią usypianie dziecku. Kompozycje są oryginalne i powstały specjalnie dla tulisiowych przytulanek. Kołysanki wyciszają się po 20 minutach, a po 40 minutach wyłączają się całkowicie.

Przytulanka Pan Tuliś to świetny pomysł na prezent dla dziecka w wieku od 1-go roku życia, gdyż z naszego doświadczenia wynika, że właśnie w tym wieku nasze maluszki najczęściej mają problemy z zasypianiem w swoim łóżeczku.

Aby ułatwić utrzymanie produktu w czystości poduszka składa się z dwóch części – poszewki i wypełnienia. Każdą można prać oddzielnie.

Całość jest dostosowana do kontaktu z dziećmi od najwcześniejszych dni życia. Produkt posiada certyfikat CE i spełnia wszystkie dyrektywy niezbędne dla dziecięcych zabawek.

Produkt został wykonany w Polsce.
Wzór objęty Ochroną Prawno-Autorską
Kolory na zdjęciu mogą nieznacznie różnić się od rzeczywistych. Wynika to z jakości i ustawień wyświetlacza w Twoim urządzeniu.

Jak prać.

Produkt dla dzieci powinien być łatwy do utrzymania w czystości. Dlatego Tuliś to poszewka i wnętrze poduszki. Można je dzięki temu prać niezależnie. Zalecana temperatura prania to 30°C.
Dzięki temu, że elementy ozdobne są haftowane, nie ma obawy, że spiorą się.

2 Przedmioty

Opis

Skład
Bawełna