Baby Tuliś® Boy

134,00 zł
Brutto

Dodaj do listy
Musisz być zalogowany

Baby Tuliś Boy®

  Baby Tuliś Boy® to nasza nowość!!! Wyjątkowa przytulanka grająca autorskie kołysanki skomponowane przez polskiego kompozytora oraz działająca antykolkowo dla dzieci.

 Słuchanie muzyki już od pierwszych chwil życia dziecka jest bardzo istotne i ma pozytywny wpływ na jego rozwój. Dźwięki docierające z otoczenia do człowieka w każdym wieku mają bardzo duży wpływ na jego psychikę i powodują powstawanie stanów emocjonalno-poznawczych, docierają także do jego układu nerwowego. Muzyka kształtuje pamięć aktywną, podzielność uwagi, dlatego warto zaszczepić w dziecku chęć słuchania muzyki już od pierwszych dni jego życia. Muzyka tworzy świat przeżyć, kształtuje emocjonalność oraz wrażliwość, co w szczególny sposób wpływa na rozwój dzieci, które od urodzenia do 6 roku życia rozwijają się wyjątkowo dynamicznie. Kołysanki, które "wypływają" z brzuszka "Baby Tulisia" są ciche i spokojne i gwarantują wyciszenie się każdego dziecka. Trudnym momentem w życiu noworodka są kolki. Większość dzieci niedługo po porodzie zmaga się z problemem kolek. Specjaliści wciąż badają przyczynę ich występowania, a rodzice robią co mogą, żeby im zapobiec. Wspaniałym sposobem na zniwelowanie kolek jest użycie termoforku z pestkami wiśni, który możemy podgrzać w mikrofalówce czy piekarniku i następnie ułożyć na brzuszku cierpiącego maluszka, dodatkowo grające kołysanki wyciszą maleństwo.

 Oprócz wspaniałych zastosowań Baby Tulisia jego atutem jest również jego piękny i nowoczesny wygląd. Dla swojej córeczki możesz nabyć uroczą, kwiecistą Panią BabyTuliś, natomiast dla synka wesołego, szarmanckiego, kapitańskiego Pana Baby Tuliś. Baby Tuliś będzie idealnym prezentem dla przyszłej mamy z okazji Baby Shower, oraz wymarzonym prezentem dla każdego dziecka z okazji przyjścia na świat, chrzcin, urodzin.

Dodaj do listy
Musisz być zalogowany
 

Polityka prywatności - Dane zbierane wyłącznie w celu realizacji Zamówienia oraz wykonania Umowy Sprzedaży

 

Zamówienia ze sklepu internetowego Lovely Dreams w Polsce dostarczane są przez kuriera DPD

 

Każdy Klient jest uprawniony do odstąpienia od umowy, w terminie czternastu dni kalendarzowych od dnia zawarcia umowy o świadczenie Usług

Nie martw się  gdy Twoje dziecko uleje bądź ubrudzi Baby Tulisia!

Ze względu na to, że Baby Tuliś jest kierowany dla dzieci już od pierwszych dni życia został tak zaprojektowany, aby w każdej chwili można było go wyprać. Składa się z wkładu wewnętrznego z kieszonką, w której znajduje się moduł dźwiękowy z kołysankami oraz z poszewki zapinanej na zamek błyskawiczny. Baby Tuliś w komplecie posiada baterie, jest gotowy od razu do użytku. 

Wysokość Baby Tulisia to 48 cm, szerokość 22cm- idealny do zabrania w podróż, do przedszkola, czy też zamocowania przy dziecięcym wózku czy łóżeczku. 

56 Przedmioty