Jak powstały Tulisie Lovely Dreams?

Tulisie Lovely Dreams - Przytul - Posłuchaj - Zaśnij

Za górami, za lasami była Tulisiowa Kraina. Mieszkały tam przytulne poduszki Tulisie. Były Panie Tulisie, które nakładały pastelowe sukienki i Panowie Tulisiowie w eleganckich krawatach. A wśród nich żyła mała Panna Zuzia…

Tak mogłaby się zaczynać ta historia, ale jest nieco bardziej prozaiczna, choć może jest w niej coś z bajki? 🙂 Rzecz się zaczęła nie w odległej krainie, ale w pięknej Bydgoszczy. A jej początkiem stała się niezwykła miłość i przywiązanie mojej starszej córki Zuzi do… mojej poduszki ciążowej. To właśnie ona była jej najlepszą przytulanką, gdy usypiała słuchając nuconych przeze mnie kołysanek.

Patrząc tak na tego mojego skrzata wtulonego w tę poduszkę pomyślałam, że warto będzie stworzyć coś specjalnie dla Zuzi. W ten sposób właśnie zrodził się pomysł na Tulisia. Jeszcze nie Panią ani nie Pana. Na razie po prostu Tuliś, z uśmiechniętą buźką i w wydłużonym, owalnym kształcie. Tuliś aż sam się prosił o jakieś rączki i nóżki skoro już miał radosny uśmiech. Wszystko to narysowałam na kartce i potrzebowałam kogoś kto myśl zamieni w całkiem realnego Tulisia.

Tulisie Lovely Dreams - Historia powstania Tulisiów

Prawie jak w bajce pojawiła się dobra wróżka z maszyną do szycia. Moja kuzynka za pomocą igły i nici nadała projektowi kształt. I tak oto na świecie pojawił się pierwszy Tuliś, który od razu trafił w małe rączki Zuzi. Z nim zaczynała dzień, ciągnąc go za rączkę do mojego łóżka i z nim kończyła dzień – wtulona w jego miękki brzuszek.

Tulisiowe czary zaczęły działać. Skoro na świecie pojawił się jeden Tuliś, taki kochany przez moją córeczkę, to dlaczego ta podusiowa miłość nie miałaby się szerzyć wśród maluchów? Pewnego dnia zatem przeszłam od magii do działania. Usiadłam przy komputerze i stworzyłam Lovely Dreams, czyli krainę słodkich snów, gdzie najlepszymi towarzyszami dziennych drzemek i nocnego spania są Tulisie.

Tak powstały Tulsie…

Ale to nie był koniec czarów! Moja mała Zuzia oprócz swojej podusi, potrzebowała do zaśnięcia kołysanek. Siedziałam zatem i nuciłam je bez końca. I choć to była miła czynność to jednak czasem miałam ochotę wymknąć się cicho na palcach z dziecięcego pokoju. Gdyby tak Tuliś mógł grać kołysanki? Pewien miły kompozytor zgodził się napisać trzy oryginalne melodie. W ten sposób Tuliś stał się zabawką idealną: tulił, uspokajał, podpierał i usypiał.

Czy to koniec bajki? Nie 🙂 To dopiero początek. Mam nadzieję, że staną się częścią również Waszej rodziny. Dlatego pojawiły się eleganckie Panie Tuliś ze śliczną kokardką i w bardzo dziewczęcych kolorach, utrzymanych w pastelowej tonacji. Również Panowie Tuliś mają takie kolory, a do tego jakże męski krawat. Dzięki temu, mam nadzieję, będzie Wam łatwiej wybrać Tulisia specjalnie dla Waszej małej córeczki i synka.

Lovely Dreams czyli jak powstały Tulisie - Usypiacze dla dzieci

Będąc sama Mamą staram się świadomie wybierać zabawki dla moich dzieci. Mają być nie tylko ładne, ale i bezpieczne. Dlatego dołożyłam wszystkich starań, żeby taką właśnie zabawką był Tuliś. Po pierwsze najwyższej jakości tkanina – 100% bawełny, po drugie nici z certyfikatem Oeko-Tex, po trzecie wyłącznie polska produkcja. Tulisie przeszły wszelkie niezbędne testy bezpieczeństwa i z dumą mogą powiedzieć, że są zgodne z dyrektywą TOYS 2009/48/WE.

Teraz z radością przekazuję Wam Tulisie. Kochani Rodzice, Dziadkowie, Kuzyni 🙂 Podawajcie dalej te kochane poduszki, które mogą służyć Waszym maluszkom już od pierwszych dni. Które zagrają ciche kołysanki, które spokojnymi pastelami wyciszą dziecko i ułatwią usypianie. Tulisie czekają, żeby zamieszkać w łóżeczku każdej dziewczynki i każdego chłopca 🙂

Tulisie  ♥  Lovely Dreams     Przytul & Posłuchaj & Zaśnij

TULISIE® Z KOŁYSANKAMI

Pan Tuliś® Mint

228,00 

TULISIE® Z KOŁYSANKAMI

Pan Tuliś® Blue

228,00 

TULISIE® Z KOŁYSANKAMI

Pani Tuliś® Pink

228,00 

TULISIE® Z KOŁYSANKAMI

Pani Tuliś® White

228,00 

Zapisując się na newsletter wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz przesyłanie na Mój e-mail przez Lovely Dreams Sp. z o.o. Sp.k. newslettera o produktach i promocjach dostępnych na www.lovelydreams.pl ( minimalna wartość zamówienia 100 zł )

Zapisz się na nasz newsletter, otrzymuj informacje o promocjach i nowościach oraz zdobądź kod rabatowy -20 złotych na Twoje pierwsze zakupy w sklepie lovelydreams.pl

Dziękujemy! Twój kod rabatowy to:

NEWS2018

Pamiętaj że minimalna wartość dla zamówienia z rabatem to 100 złotych.